Witam Was serdecznie :) Byłam dzisiaj w Biedronce, nie kupiłam tego co
chciałam ale zamiast wykazać się odrobiną silnej woli i wyjść z pustym
koszykiem zakupiłam dwie ciekawostki.
Przepiękny słodki przybornik, który na pewno przyda się w torebce. Za całe 9,99 zł.
Drugą rzeczą jest lakier do paznokci Eveline w cudownym, intensywnym, różowym kolorze.
Kupiłam go bo NIGDY (wstyd się przyznać) nie miałam okazji wypróbować nic
z kolorówki Eveline oraz dlatego, że akurat tego koloru zabrakło ostatnio w
mojej kolekcji lakierów. Mam nadzieję, że będę zadowolona. Lakier
opisany na pudełeczku jest jako szybkoschnący i długotrwały więc wiążę z
nim spore nadzieje. Lakier kosztował 5,99zł. Znacie? Lubicie?



