Dzisiaj tak szybciutko pokażę Wam tylko lakier Eveline, o którym pisałam, już na pazurkach. Niestety zdjęcia nie oddają koloru :(, który jest dużo bardziej żywy jeśli nie powiedzieć "wścieknięty". Numerek to 570. Pierwsze wrażenia pozytywne :) wysycha w miarę szybko, aplikacja jest bardzo przyjemna.Trzeba nałożyć dwie warstwy, ładnie błyszczy. Zobaczymy czy przetrzyma weekend :).
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lakier do paznokci. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą lakier do paznokci. Pokaż wszystkie posty
piątek, 16 marca 2012
Lakier Eveline- aktualizacja
Witajcie.
Dzisiaj tak szybciutko pokażę Wam tylko lakier Eveline, o którym pisałam, już na pazurkach. Niestety zdjęcia nie oddają koloru :(, który jest dużo bardziej żywy jeśli nie powiedzieć "wścieknięty". Numerek to 570. Pierwsze wrażenia pozytywne :) wysycha w miarę szybko, aplikacja jest bardzo przyjemna.Trzeba nałożyć dwie warstwy, ładnie błyszczy. Zobaczymy czy przetrzyma weekend :).
Dzisiaj tak szybciutko pokażę Wam tylko lakier Eveline, o którym pisałam, już na pazurkach. Niestety zdjęcia nie oddają koloru :(, który jest dużo bardziej żywy jeśli nie powiedzieć "wścieknięty". Numerek to 570. Pierwsze wrażenia pozytywne :) wysycha w miarę szybko, aplikacja jest bardzo przyjemna.Trzeba nałożyć dwie warstwy, ładnie błyszczy. Zobaczymy czy przetrzyma weekend :).
wtorek, 13 marca 2012
Biedronkowe zdobycze
Witam Was serdecznie :) Byłam dzisiaj w Biedronce, nie kupiłam tego co
chciałam ale zamiast wykazać się odrobiną silnej woli i wyjść z pustym
koszykiem zakupiłam dwie ciekawostki.
Przepiękny słodki przybornik, który na pewno przyda się w torebce. Za całe 9,99 zł.
Drugą rzeczą jest lakier do paznokci Eveline w cudownym, intensywnym, różowym kolorze.
Kupiłam go bo NIGDY (wstyd się przyznać) nie miałam okazji wypróbować nic
z kolorówki Eveline oraz dlatego, że akurat tego koloru zabrakło ostatnio w
mojej kolekcji lakierów. Mam nadzieję, że będę zadowolona. Lakier
opisany na pudełeczku jest jako szybkoschnący i długotrwały więc wiążę z
nim spore nadzieje. Lakier kosztował 5,99zł. Znacie? Lubicie?
Subskrybuj:
Posty (Atom)




